Menu Zamknij

Nagrobki

Jesteśmy zakładem z tradycjami. Wiedza i doświadczenie przekazywane są tu z pokolenia na pokolenie. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków, które upamiętniają miejsca spoczynku najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze najwyższą jakość wykonania oraz indywidualizm formy.

Wykonując nagrobek kierujemy się trwałością materiału. Wybieramy kamień, jako symbol czegoś długowiecznego i niezniszczalnego. Pragniemy, żeby nagrobek istniał jak najdłużej oraz pomagał przetrwać pamięci o najbliższych. Priorytetem jest, aby miejsca spoczynku były wyjątkowe, pełne godności i indywidualnego charakteru.

Podczas produkcji nagrobków nie stosujemy sztucznych efektów i ułatwień. Zawsze jesteśmy osobiście obecni przy wyborze surowca.

Korzystanie ze wzorów, zarówno w części lub w całości, bez pisemnej zgody autora jest zabronione
(modyfikacja wymiarów, materiału, kompozycji napisu lub skorzystanie z części projektu nie zwalnia od odpowiedzialności).
Bezprawne skorzystanie z materiału umieszczonego m. in. na stronach www lub z realizacji grozi odpowiedzialnością prawną w tym karną
(Dz. U. nr 24 poz. 83; art: 78, 79, 80).
W przypadku stwierdzenia naśladownictwa odpowiedzialność za bezprawne skorzystanie ze wzoru lub jego części ponosi zarówno
zamawiający jak i wykonawca z przewidzianymi prawem roszczeniami, w tym także z żądaniem rozebrania pomnika nagrobnego
 na koszt właściciela nagrobka.

Jesteśmy partnerami firm:

kliknij
kliknij

Nowe realizacje

P001

P002

P003

P004

P005

P006

P007

P008

P009

P010

P011

P012

P013

P014

P015

P016

P017

Galeria