Menu Zamknij

Materiały

Technistone® to wysokiej jakości materiał, który łączy naturalne surowce (np. krzemionkę) z najnowszymi technologiami mieszania i prasowania. Ze względu na swoje unikalne właściwości wychodzi naprzeciw praktycznym potrzebom nowoczesnych gospodarstw domowych. Materiał Technistone® oferuje szeroki zakres zastosowań zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w domach mieszkalnych i w obiektach komercyjnych.

Materiały Santamargherita nadają się do wielu zastosowań, w tym do blatów kuchennych, łazienkowych, do pokryć wanien i ścian kabin prysznicowych, do posadzek, schodów, pokryć kominków i ścian wewnętrznych oraz do wielu innych celów. Powierzchnie Santamargherita, idealne do codziennych zastosowań, są odporne na zarysowania, uderzenia czy działanie kwaśnych substancji, łatwo również utrzymać je w czystości. 

Firma Interstone jest importerem i dystrybutorem kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki wachlarz marmurów, granitów, trawertynów i innych rodzajów kamienia z całego świata, w tym Brazylii, Chin, Indii, Turcji, Iranu, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Egiptu.

Galeria

Przykładowe wykorzystanie materiałów firmy Technistone dostępne w naszej ofercie.